Ломаченко і Кемпбелл зустрінуться в поєдинку за чемпіонський пояс WBC

Василь Ломаченко, володар двох чемпіонських поясів в легкій вазі, провів обов’язковий захист проти Ентоні Кролл. Тепер же український боксер, який явно націлився на те, щоб стати абсолютним чемпіоном у легкій вазі, може ще до кінця 2019 роки стати володарем трьох поясів.

Суперником Василя стане британець Люк Кемпбелл. Про це Повідомляє офіційний сайт WBC.

Відзначимо, що Майки Гарсія, колишній володар чемпіонського поясу цієї федерації, отримав статус почесного чемпіона WBC, і в перспективі зможе кинути виклик новому чемпіонові. Відзначимо, що Люк Кемпбелл є дуже серйозним суперником. Провівши 22 поєдинки, британець виграв 20, причому 16 з них достроково.

Розповідати про рекорди Василя Ломаченка особливо немає сенсу — кращий боєць незалежно від вагових категорій прямо зараз і один з найбільш технічних боксерів сучасного боксу, дворазовий чемпіон Олімпійських ігор і за всю свою кар’єру профі програв лише одного разу — Лома є фаворитом і в цьому бою.

Проте відразу варто зазначити, що дата і час бою між двома Олімпійськими чемпіонами поки невідомі. Зате точно відомо, що WBC також організовує міні-турнір, в ході якого визначиться обов’язковий претендент на титул чемпіона світу в легкій вазі. Претендентами на цей статус є Заур Абдуллаєв, Девін Хейні, Теофімо Лопес і Хав’єр Фортуна.

Добавить комментарий