Як в Києві пройшов матч «Динамо» — «Зоря»

У Києві на НСК «Олімпійський» пройшов матч 28 туру Чемпіонату України. На домашньому полі київське «Динамо» приймало «Зорю». На головній арені країни принципові суперники зіграли внічию — 1: 1.

Як в Києві пройшов матч «Динамо» - «Зоря»

Матч пройшов 11 травня. На столичному НСК «Олімпійський» зібралося понад 18 тисяч любителів футболу.

У стартовому складі киян були мінімальні зміни. Нарешті отримав ігровий час капітан Сидорчук, повернувся на місце лівого вінгера де Пена, тоді як форварда зі стартових хвилин грав Русин, який забив гол в минулому матчі з «Олександрією». В оборону повернулися дискваліфіковані в минулому матчі Бурда і Кендзьора.

Матч кияни почали активно, і вже на 6 хвилині створило перший момент: Циганков виконав різану подачу справа, а в штрафний суперника спритнішим за всіх виявився де Пена, проте його удару головою не вистачило точності. «Динамо» відчуло, що «пахне голом», і на 11 хвилині таки добився свого. Невгамовний Циганков пройшов по лівому флангу, затримавшись там після розіграшу штрафного, і прострілив на ближню штангу, де вище усіляких похвал зіграв Русин, підставив ногу під м’яч так, що «круглий» залетів у дальній кут воріт луганчан. На 17 хвилині вже сам Циганков мав шанс відзначитися, проте після його удару з місця правого напівсередньої похвалився майстерністю сейвів голкіпер «Зорі» Шевченко. Далі «Динамо» стримало свій запал, дограючи тайм до кінця. Зіпсувала настрій киянам травма Кадара, який тримаючись за задню поверхню стегна, повільно залишав поле. Уже в компенсований час Буяльський вирізав чудовий пас на Русина, який вивів форварда один на один з воротарем «Зорі», проте переграти його Назарій не зумів.

З початком другого тайму «Зоря» стала грати більш активно, все вище зустрічаючи киян пресингом. У «біло-синіх» пропала гострота в атаці, «Динамо» ніяк не могло акцентовано завершити свої атаки. Згадати в другій половині зустрічі можна підключення до атаки Кендзьора, який точно навісив на голову де Піни, але уругваєць примудрився пробити повз ворота. Трохи пізніше той же де Пена зібрав на собі двох захисників і вирізав чудовий пас в центр, де знову не зумів переграти Шевченко Русин, знову вивалилися один на один. Далі гра стала більш сумбурним і без великої кількості гольових моментів. Але це тривало лише до компенсованого часу до другого тайму … Андрієвський, на думку судді, небезпечно зіграв проти Сілас перед своїй штрафній. Сам же потерпілий на 90 + 2 хвилині прекрасним ударом обвів стінку і вразив «дев’ятку» воріт Бойко. 1: 1 — «Динамо» вдруге поспіль втрачає очки, ще й перед рідним уболівальниками. На додаток до невтішного рахунку, кияни до кінця сезону втратили Буяльського. Уродженець Вінницької області в зіткненні з воротарем «чорно-білих» зламав ребро. Відновлення займе кілька місяців.

Після 28 туру Чемпіонату України «Динамо» як і раніше на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від донецького «Шахтаря» вже на 11 очок. «Зоря» ж, незважаючи на рятівні останні хвилини, опустилася на 5 місце, поступившись в цьому турі четверту сходинку «Маріуполю».

Джерело: kiev.informator.ua Фото: Роман Барабаш